23 maja będzie miało miejsce kolejne spotkanie z serii Blockchain Community Alliance, którego motywem przewodnim będzie wpływ technologii blockchain na różne dziedziny gospodarki, prawa, finansów Polsce i na świecie. Przykłady, koncepcje, aktualne zastosowania.

Spotkanie odbędzie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przy ul. Jagielońskiej 57/59 w Warszawie w godzinach 13:00 – 22:00. Liczba miejsc jest ograniczona! Rejestrować się można tylko do 22 maja g. 12.00! Szczegóły dotyczące programu i rejestracji można znaleźć na stronie: http://www.blockalliance.io/, bilety można kupić na https://blockchaincommunityalliance.evenea.pl/

Wystąpienie prelegenta trwa ok. 15 – 18 min. z możliwością zadania pytań na końcu prezentacji. Do dyskusji z prelegentami zapraszamy w przerwach pomiędzy blokami tematycznymi.

Blockchain Community Alliance współpracuje z przedsiębiorcami, inwestorami, środowiskami akademickimi, praktykami i early adopterami nowych technologii nad połączeniem całej różnorodności dyscyplin, w których można zastosować technologię blockchain, rozproszonych rejestrów baz danych DLT i walut cyfrowych.

Podczas kolejnego spotkania Blockchain Alliance Warsaw będą mieli Państwo okazję zobaczyć prezentacje najlepszych osób z branży blockchain w Polsce. Swoje prelekcje wygłoszą m. in.: przedsiębiorcy, programiści, naukowcy, praktycy, przedstawiciele korporacji, startupowcy, oraz byli przedstawiciele administracji publicznej.

Po zakończeniu spotkania wszystkich entuzjastów technologii blockchain zapraszamy na networking z prelegentami i after party (opcja Blockchain Adopter).

21 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj