Branża blockchain rozwija się w zawrotnym tempie, przynosząc nowe możliwości i otwierając przed deweloperami drzwi do przyszłości cyfrowych finansów. Jednak rola programisty w tym sektorze nie jest pozbawiona ryzyk. Rafał…

FiberPay opracował narzędzie, dzięki któremu instytucje nie będą musiały gromadzić skanów dokumentów tożsamości przy procesie weryfikacji.

Systemy produkcyjne jutra w niczym nie będą przypominały tych scentralizowanych. Decentralizacja zmiania sposób, w jaki postrzegamy świat.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podpisał z blockchainową firmą nChain Limited porozumienie w sprawie paszportyzacji żywności.

Pekiński Sąd Internetowy opublikował uzasadnienie do pierwszego swojego wyroku z dowodami zabezpieczonymi z wykorzystaniem Blockchain!

Zarząd Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii w liście do Premiera i Prezydenta apeluje o wsparcie regulacyjne na rzecz gospodarki.

Cyfrowy marketing w dużej mierze opiera się już na analityce i sztucznej inteligencji, istnieje jednak jeszcze jedna technologia, która wpłynie na niemalże każdą branżę - technologia blockchain.

Wszyscy możemy wyraźnie zobaczyć jak imponującego tempa nabrały rewolucje w świecie fintech. Dziś więcej o kongresie Impact Fintech’19.

Kryptowaluty i technologia blockchain są niezwykle często porównywane do Internetu. Czy blockchain podąża tą samą drogą co ogromna sieć?