Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Wielka urodzinowa promocja – dołącz do grona inwestorów SII

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zrzesza ponad 15 tysięcy inwestorów. Obecnie trwa wielka urodzinowa promocja członkostwa. Zapraszamy!

5 czerwca 2020 | 10:47

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) to największa organizacja inwestorska w Polsce, zrzeszającą obecnie ponad 15 tysięcy inwestorów. Obecnie trwa wielka urodzinowa promocja członkostwa. O tym, jak dołączyć do grona inwestorów, znajdziecie Państwo informacje poniżej. 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych to największa organizacja inwestorska w Polsce i Europie Centralnej. W tym roku SII obchodzi 20-lecie działalności. W związku z powyższym Stowarzyszenie wychodzi z nową, promocyjną ofertą członkostwa, która jeszcze lepiej będzie odpowiadała na potrzeby inwestorów. Oferta Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych będzie rozszerzona o działania edukacyjne on-line w formie cyklicznych webinarów szkoleniowych oraz webinarów analitycznych z ekspertami. Członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych otrzymają dostęp do największej w Polsce bazy wiedzy na temat rynków finansowych i inwestowania, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. 

Oferta członkostwa w Stowarzyszeniu kierowana jest do osób na każdym poziomie zaawansowania. Zapisując się do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych w trakcie urodzinowej promocji będzie można zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych oraz otrzymać inne bonusy, między innymi e-booki dotyczące na przykład technik inwestowania. 

Czas trwania promocji jest ograniczony. Promocja trwa od 28 maja do 15 czerwca. 

W zasobach Stowarzyszenia znajduje się ponad 200 godzin materiałów wideo, ponadto setki atrakcyjnych publikacji, dotyczących praktycznej edukacji finansowej na najwyższym poziomie. 

W ramach składki członkowskiej członkowie otrzymają e-booki, możliwość wymiany doświadczeń na zamkniętym forum, szereg zniżek, dostęp do kursu „Szkoła Giełdowa online”, wydawnictwo Akcjonariusz. Członkowie otrzymają dodatkowo roczny dostęp do narzędzia skaner techniczny, regularne analizy ciekawych spółek, 2 godziny indywidualnych konsultacji prawnych, zapewnienie wsparcia ochrony praw akcjonariuszy na rynku finansowym i wiele innych świadczeń znacznie ułatwiających inwestowanie. 

Zachęcamy do dołączenia do grona inwestorów SII!

To jedyna w Polsce tak kompleksowa oferta adresowana do osób inwestujących, bądź planujących inwestycje na rynkach finansowych! Misją, która towarzyszy SII od 20 lat jest propagowanie idei świadomego inwestowania i edukacji ekonomicznej Polaków. Stąd idea nowego wymiaru członkostwa, dzięki której każdy, niezależnie od statusu finansowego i stopnia zaawansowania może dołączyć do SII na wyjątkowych warunkach!

Zapisując się do SII w trakcie urodzinowej promocji oszczędzasz od 50 do nawet 300 zł do składek regularnych, a dodatkowo otrzymujesz jeden lub kilka bonusów o wartości ponad 200 zł. Np. każdy kto dołączy do SII lub przedłuży swoją składkę do 15 czerwca 2020 r. otrzyma książkę w wersji e-book „Droga inwestora. Chciwość i strach na rynkach finansowych”, lekturę obowiązkową dla każdego inwestora!

SII jest organizacją non-profit – cały przychód przeznacza na inwestycje w jeszcze lepszy zespół oraz jakość dostarczonych materiałów edukacyjnych, analitycznych i wsparcie Waszych praw.

Oferta jest ograniczona czasowo. Promocja członkostwa trwa tylko do 15 czerwca!

Więcej szczegółów o Wielkiej Promocji Członkostwa w SII i linki do bezpłatnych materiałów znajdziecie na stronie: zostaninwestorem.sii.org.pl

Dołącz do SII! Zacznij inwestować świadomie!

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut