Reklama

Quark

Spotkanie Beer and Bitcoin #9 w Campus Warsaw

28 września 2016 | 10:27

W niedzielę 2 października o godz. 18:30 odbędzie się już 9 warszawskie spotkanie z cyklu Beer and Bitcoin. Tym razem prelegenci opowiedzą o distributed ledger technology (DLT), a także o projektach z wykorzystaniem Blockchaina, które są realizowane we współpracy Ministerstwa Cyfryzacji ze społecznością bitcoin. A zatem zapowiada się ciekawie.

Ostatnie wydarzenia z cyklu Beer and Bitcoin odbywały się w siedzibie warszawskiego Hackerspace, tym razem jednak miłośnicy kryptowalut spotkają się w Campus Warsaw. Jest to należące do Google miejsce służące głównie start-upowcom, można tam m.in. skorzystać z przestrzeni do coworkingu, gdzie nieco mniej komfortowe miejsca są nawet bezpłatne.

Wśród 6 prelegentów znajdują się same znane i cenione w społeczności bitcoin osoby.

Pierwszy głos zabierze Kacper Wikieł, założyciel platformy z pożyczkami społecznościowymi getline.in oraz Technology Evangelist w Fintech Poland.

Jako drugi przemówi Filip Pawczyński, prezes Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz firmy FP IT Management, która oferuje m.in. urządzenia do szyfrowania i deszyfrowania transakcji przeprowadzanych w kryptowalutach.

Kolejnym prelegentem będzie Mateusz Kowalczyk, założyciel giełdy bitcoin bitstar.pl, a po nim mikrofon przejmie Stanisław Wołoch ? prezes firmy Quark i Kantor Bitcoin Warszawa, pierwszego w Polsce stacjonarnego kantoru bitcoin.

Nie zabraknie również przedstawiciela przedstawiciela Polskiego Forum Bitcoin w osobie Rafała Kiełbusa.

Przedostatni głos zabierze Rafał Parabucki, jeden z redaktorów serwisu bitcoinet.pl, gdzie opisuje przede wszystkim aspekty prawne związane z bitcoinem.

Na koniec zebrani będą mogli wysłuchać wykładu Sylwestra Suszeka przedstawiciela giełdy BitBay, który opowie historię powstania tego Startupu.

Już po samym temacie spotkania oraz sylwetce prelegentów widać, że naprawdę warto się na nie wybrać. Osoby z tak dużym doświadczeniem na pewno przekażą uczestnikom sporo interesujących informacji, co zresztą ma miejsce na każdym z spotkaniu z cyklu Beer and Bitcoin. Wszyscy zainteresowani udziałem mogą pobrać darmową wejściówkę pod tym linkiem: http://campus-bitcoin.evenea.pl/. Natomiast strona wydarzenia znajduje się pod http://skroc.pl/bitcoin

Podczas wydarzenia będą rozdawane bitcoinowe gadżety od firmy BitBay. Do zobaczenia!

 

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut