Strona główna Tagi Ministerstwo cyfryzacji

Tag: ministerstwo cyfryzacji

Czy to koniec koncepcji dPLN? Inne kraje mogą na tym skorzystać

0
Koncepcja dPLN została szybko zgaszona przez rząd. Ministerstwo Cyfryzacji cofnęło patronat PATB, premier zapowiedział regulację albo delegalizację kryptowalut, a NBP i KNF rozpoczęły wojnę z giełdami. Czy to oznacza koniec koncepcji dPLN? Możliwe, że skorzystają na tym inne kraje.

Wideo: Podsumowanie roku działalności strumienia Blockchain/DLT i waluty cyfrowe

0
Prof. dr hab. Krzysztof Piech podczas IV Digital Money & Blockchain Forum podsumował pierwszy rok działalności strumienia Blockchain/DLT i waluty cyfrowe. Zobacz wideo:

Polskie giełdy dążą do regulacji – pierwsze na świecie podpisały taki...

3
Polskie giełdy i kantory kryptowalut podpisały się pod pierwszym na świecie dokumentem dotyczącym samo(regulacji) sektora giełd i kantorów kryptowalutowych.

Relacja ze spotkania grupy ‘blockchain i kryptowaluty’ w Ministerstwie Cyfryzacji

0
Projekty blockchainowe w administracji publicznej w różnych krajach, podsumowanie prac strumienia, sandboxy regulacyjne i Centralna Baza Rachunków >>

Spotkanie Beer and Bitcoin #9 w Campus Warsaw

4
W niedzielę 2 października o godz. 18:30 odbędzie się już 9 warszawskie spotkanie z cyklu Beer and Bitcoin. Tym razem prelegenci opowiedzą o distributed ledger...

Wideo: Bitcoin i Blockchain #0

0
Mamy przyjemność zaprezentować nową serię wideo. Raz w miesiącu będziemy publikować zestawienie najciekawszych wydarzeń. Na początek o wahaniach kursu, halvingu, DAO i działaniach Ministerstwa Cyfryzacji.

NAJNOWSZE WPISY