Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Nie inwestujcie zbyt pochopnie – list otwarty giełdy Bitmarket

BitMarket popiera ostrzeżenie Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin przed zbyt pochopnym inwestowaniem w kryptowaluty. Zobacz list otwarty

11 grudnia 2017 | 17:40

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin opublikowało kilka dni temu list otwarty, w którym między innymi ostrzega przed zbyt pochopnym inwestowaniem w kryptowaluty w obecnym okresie. W pełni popieramy zdanie Stowarzyszenia. Bitcoin okazał się bardzo dochodową inwestycją, dla wszystkich, którzy kupili jego jednostki w przeciągu ostatnich dwóch lat. Nie jest wykluczone, że zakup walut cyfrowych nawet dzisiaj przyniesie znaczne zyski w przyszłości. Jako giełda, mając na uwadze dobro naszych klientów oraz zasady etyki w biznesie, przestrzegamy jednak przed kupowaniem bitcoina w celach zarobkowych w momencie, gdy istnieje ryzyko większej korekty na rynkach. Tyczy się to zwłaszcza osób inwestujących krótkoterminowo oraz tych, które dopiero niedawno dowiedziały się o istnieniu walut cyfrowych. Przed dokonaniem pierwszego zakupu na naszym rynku zalecamy:

  1. Zapoznanie się z tematem walut cyfrowych, ich technologią i specyfiką. Jako firma chętnie odpowiemy zainteresowanym na wszelkie pytania oraz prześlemy linki do stron internetowych zajmujących się tym tematem.
  2. Zaznajomienie się z choćby podstawami gry na giełdzie. Proszę pamiętać, że inwestowanie w waluty, tokeny czy akcje może być źródłem zarobku, ale też straty!

Jednocześnie zapewniamy, że jako giełda odcinamy się od wszelkich projektów podszywających się pod kryptowaluty, a w rzeczywistości nimi nie będącymi. Mamy w planach wprowadzenie kolejnych par walutowych, ale możemy Państwa zapewnić, że wśród nich znajdą się tylko sprawdzone i pewne nazwy. Idąc za zaleceniem Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin zachęcamy do zgłaszania tej organizacji wszelkich produktów, które budzą Państwa zaniepokojenie.

Choć pozostajemy firmą komercyjną, ważny jest dla nas ogólny wizerunek Bitcoina i całego rynku walut cyfrowych w Polsce i na świecie. Stąd – patrząc długoterminowo – kluczowe jest dla nas edukowanie klientów i dalsza praca w celu popularyzacji technologii Blockchaina i jednostek płatniczych na nim opartych. Poniżej prezentujemy list otwarty Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin, do którego się odwołujemy.

Zespół Bitmarket

[pdf-embedder url=”https://cyfrowaekonomia.pl/wp-content/uploads/2017/12/list-otwarty-bitmarket.pdf” title=”list otwarty bitmarket”]

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut