Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Infoshare 2021 – festiwal społeczności napędzanej technologią! [WYWIAD]

20 września 2021 | 17:23

Już za niecały miesiąc będziesz mógł uczestniczyć w InfoShare 2021. To niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich osób, które są zainteresowane nowymi technologiami. Jeśli więc jesteś inwestorem, programistą czy po prostu interesujesz się tym, co dzieje się w świecie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, nie może Cię tam zabraknąć!

Infoshare potrwa aż dwa dni – 14 i 15 października. Wszystko odbędzie się w Gdańsku.

Główną atrakcją wydarzenia się przede wszystkim mówcy, jakich organizatorzy zaprosili na ten wyjątkowy event. To doświadczeni eksperci z międzynarodowych rozpoznawalnych firm, takich jak IBM, Spotify lub Tinder, oraz niezależni specjaliści. Warto dodać, że tegoroczny program obejmuje prelekcje przedstawiane na 5 scenach tematycznych: Marketing, biznesowy Inspire, Arena oraz 2 sceny technologiczne: DevTrends i AdvancedDev.

W agendzie Infoshare 2021 nie zabraknie oczywiście też miejsca na wirtualne expo dla startupów, stoiska partnerów oraz nowe możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych, przygotowane specjalnie na to wydarzenie.

Uczestnicy mogą wybierać między różnymi rodzajami karnetów. Podstawowy bilet (Basic Pass) jest bezpłatny po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie.

Infoshare 2021 – największa konferencja technologiczna w CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 października w Gdańsku. Co roku uczestniczą w niej tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. Tegoroczna edycja to 5 scen tematycznych, kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów.

Kup bilet już dziś!

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut