Reklama

Quark

I Love Crypto&Blockchain już 18 marca w Warszawie

18 marca w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I Love Crypto&Blockchain, gdzie dowiesz się jak wykorzystać blockchain w biznesie.

27 stycznia 2020 | 13:00

18 marca w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I Love Crypto&Blockchain, na której dowiesz się jak wykorzystać technologię blockchain w biznesie i w które projekty kryptowalutowe warto inwestować.

Czym jest konferencja I Love Crypto&Blockchain

Relację z I edycji konferencji można zobaczyć tu: 

Konferencja I Love Crypto&Blockchain to miejsce spotkania ludzi biznesu i inwestorów.

Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty w swoich przedsięwzięciach oraz planują inwestycje w projekty kryptowalutowe.

Technologia blockchain i kryptowaluty to rewolucja, która dotknie zarówno świat marketingu, jak i finansów czy biznesu. Na II edycji I Love Crypto&Blockchain będzie można spotkać specjalistów branży i nawiązać z nimi bezpośredni kontakt. Zarówno polskie, jak i światowe korporacje pokażą w jaki sposób wykorzystują technologię blockchain w swoich firmach. 

Prelegenci

Zaproszeni na konferencję przedstawiciele największych projektów opowiedzą o tym, jak rozwijają się topowe projekty kryptowalutowe. Uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami projektów podczas zorganizowanego networkingu i afterparty.

Konferencja I Love Crypto&Blockchain w całości oparta będzie o smart kontrakt, to jedyna taka konferencja, na której pokazane zostanie wykorzystanie technologii blockchain w praktyce. Wszystkie wynagrodzenia prelegentów są oparte o smart kontrakt, który jest spięty z systemem do głosowania, co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Każde wystąpienie zostanie ocenione pod kątem merytorycznym oraz scenicznej prezentacji. Wynagrodzenie będzie przesłane do prelegentów automatycznie po zakończeniu oddawania głosów. Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy, a ich prezentacje z pewnością dostarczą użytecznych i inspirujących treści. 

Spotkajmy się na I Love Crypto&Blockchain! Bilety w atrakcyjnej cenie do nabycia TUTAJ.

O I edycji konferencji, mówi Daniel Haczyk – od 2013 roku właściciel i redaktor naczelny serwisu Cyfrowa Ekonomia. Właściciel firmy BitSky.pl Multimedia, prezes zarządu Blockchain Sp. z o.o. – stacjonarnego kantoru bitcoin w Opolu. Zawodowo zajmuje się marketingiem i produkcją wideo. Walutami cyfrowymi i technologią blockchain interesuje się od 2012 roku.

“Konferencja I Love Crypto jest bardzo dobrze zorganizowana, biorą w niej udział przedstawiciele najważniejszych na rynku polskim podmiotów z branży walut cyfrowych i technologii blockchain. Tematy i treść wystąpień są dobrze przemyślane, zrozumiałe i ciekawe zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z krypto, jak i tych, którzy od dłuższego czasu działają w branży. Jest to idealna okazja do poznania osób znanych w środowisku, a także nawiązania relacji biznesowych.”

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut