26-28 listopada w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji I love crypto&blockchain. Wydarzenie potrwa aż trzy dni. Pierwszego dnia odbędzie się szkolenie od podstaw, sama konferencja będzie trwała dwa dni i zostanie podzielona tematycznie – 27 listopada część dotycząca crypto, a 28 listopada blockchaina. 

Czym jest konferencja I love crypto & blockchain

Relację z I edycji konferencji można zobaczyć tu: 

https://www.youtube.com/watch?v=iFfi9E_uGJg

Konferencja I love crypto&blockchain to miejsce spotkania ludzi biznesu i inwestorów. Specjalnie przygotowane szkolenie, opowiadając od podstaw o kryptowalutach i technologii blockchain umożliwi każdemu zasięgnięcia wiedzy z obszaru działania bitcoina. Redaktor naczelny I Love Crypto, Jacek Kubiak opowie o tym, czym jest blockchain, jak kupić i bezpiecznie przechowywać kryptowaluty, oraz o dziesiątkach praktycznych zastosowań tej technologii w biznesie. 

I love crypto 

Drugiego dnia, zaproszeni na konferencję przedstawiciele największych projektów kryptowalutowych oraz giełd, opowiedzą o tym, jak rozwijają się topowe projekty kryptowalutowe. Ten dzień konferencji jest anglojęzyczny, symultanicznie tłumaczony na polski. Po panelu dyskusyjnym uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami giełd oraz projektów kryptowalutowych podczas zorganizowanego networking i afterparty.

I love blockchain

Trzeci dzień konferencji poświęcony jest technologii blockchain i kryptowalutom, czyli rewolucji, która już dotknęła świat marketingu, finansów oraz biznesu. Uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć jak polskie i światowe firmy i korporacje, wykorzystują na co dzień technologię blockchain oraz dowiedzą się, jak wdrożyć ją we własny biznes.

Konferencja I love crypto & I love blockchain w całości oparta będzie o smart kontrakt, to jedyna taka konferencja, na której pokazane zostanie wykorzystanie technologii blockchain w praktyce. Wszystkie wynagrodzenia prelegentów są oparte o smart kontrakt, który jest pięty z systemem do głosowania, co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Każde wystąpienie zostanie ocenione pod kątem merytoryki oraz scenicznej prezentacji. Dzięki grywalizacji możesz głosować na każde wystąpienie i zadecyować kto stanie na scenie I Love Crypto&Blokchain i wystąpi na kolejnej edycji. 

Spotkajmy się na I love crypto & I love blockchain! Bilety w atrakcyjnej cenie do nabycia TUTAJ.

O I edycji konferencji, mówi Daniel Haczyk – od 2013 roku właściciel i redaktor naczelny serwisu Cyfrowa Ekonomia. Właściciel firmy BitSky.pl Multimedia, prezes zarządu Blockchain Sp. z o.o. – stacjonarnego kantoru bitcoin w Opolu. Zawodowo zajmuje się marketingiem i produkcją wideo. Walutami cyfrowymi i technologią blockchain interesuje się od 2012 roku.

“Konferencja I Love Crypto jest bardzo dobrze zorganizowana, biorą w niej udział przedstawiciele najważniejszych na rynku polskim podmiotów z branży walut cyfrowych i technologii blockchain. Tematy i treść wystąpień są dobrze przemyślane, zrozumiałe i ciekawe zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z krypto, jak i tych, którzy od dłuższego czasu działają w branży. Jest to idealna okazja do poznania osób znanych w środowisku, a także nawiązania relacji biznesowych.”

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here