Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

I Love Crypto już jutro – ostatnia szansa na zakup biletu!

Już jutro (23 października) w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza konferencja, oparta o smart kontrakt. Obecność obowiązkowa!

22 października 2018 | 14:29

Już jutro (23 października) w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza zgrywalizowana konferencja, oparta o smart kontrakt. Pokaże ona praktyczne zastosowania technologii blockchain i kryptowalut w biznesie.

 

Na scenie wystąpią zarówno liderzy branży kryptowalut w Polsce, tacy jak Sylwester Suszek, Rafał Zaorski, Michał Grzybkowski, Krzysztof Piech, Szczepan Bentyn, Lech Wilczyński, jak i przedstawiciele dużego biznesu: Tomasz Kozar (Microsoft), Michał Jędrzejczyk (IBM), Tomasz Sienicki (Alior Bank), Piotr Wójcik (AXA), Maciej Tomkiewicz (Oracle) i Arkadiusz Regiec (Beesfund).

Cała konferencja jest oparta na smart kontrakcie, czyli inteligentnej umowie między prelegentami, organizatorem i publicznością. Nawet sama konferencja jest praktycznym zastosowaniem technologii blockchain!

Jak działa smart kontrakt?

Uczestnicy głosują na wystąpienia prelegentów – to Wy decydujecie kto stanie na scenie I ❤️ crypto i wystąpi na kolejnej edycji.

System do głosowania jest spięty ze smart kontraktem – co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Wynagrodzenie zostanie przesłane do prelegentów przez smart kontrakt automatycznie, po zakończeniu oddawania głosów.

Ta konferencja to obowiązkowe miejsce dla wszystkich fanów technologii blockchain i kryptowalut!

W cenę biletu Standard otrzymasz magazyn I Love Crypto, a w cenie biletu VIP otrzymasz roczną prenumeratę, oraz gadżety #krypto.

Więcej szczegółów i rejestracja na:
 konferencja.iLoveCrypto.pl

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut