Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Grafen i Blockchain? TecraCoin doceniany na świecie

22 maja 2019 | 11:40

TecraCoin zyskuje coraz większą popularność. I to poza granicami Polski. Członkowie projekt właśnie wrócili z zagranicznego tour, w czasie którego promowali swoją technologię. Okazuje się, że inwestycją w Tecra są wstępnie zainteresowani Amerykanie i Azjaci.

TecraCoin ma docelowo stać się platformą opartą na technologii blockchain, za pomocą której będzie można organizować zbiórki środków dot. innowacyjnych przedsięwzięć. Blockchain Tecry jest oparty na kodzie Zcoina, Dasha i Bitcoina. W pierwszej kolejności firma ma postawić na produkcję grafenu.

Zagraniczne tour

Okazuje się, że projekt cieszy się rosnącą popularnością poza granicami Polski. Jego przedstawiciele wyruszyli w trasę, w ramach której promowali swoje usługi na różnych wydarzeniach branżowych.

Azjatyccy inwestorzy uznali nasz projekt za najbardziej obiecujący i profesjonalnie przygotowany startup spośród wszystkich projektów prezentowanych na scenie w Hotelu Hilton w Taipei. Otrzymaliśmy wielki puchar oraz główną nagrodę w wysokości 10 000 USD

– wspomina Łukasz Gromek z projektu.

Polacy byli też obecni na Blockchain Economic Forum w Stanach Zjednoczonych. Tam spotkali się z kilkoma inwestorami z zachodniego wybrzeża.

Wyjazd umożliwiał nam codzienne spotkania z wieloma bardzo poważnymi inwestorami, głównie funduszami VC, nie tylko z USA, ale z całego świata i jak się okazało, rozmowy były bardzo owocne

-podsumowuje Gromek.

Co nowego w projekcie?

Obecnie zespól deweloperski kończy prace nad własną bramką płatności.

W ubiegłym tygodniu wypuściliśmy nową wersję portfela desktopowego, oraz mamy już klikalną wersję portfeli na urządzenia mobilne, który będzie posiadał szereg unikatowych funkcjonalności, a przede wszystkim będzie umożliwiał posługiwanie się TecraCoinem z poziomu telefonu – opowiada nam Gromek – O ile testy przebiegną pomyślnie, w przyszłym tygodniu planujemy wdrożenie zmiany algorytmu hashującego z Lyra2z na MTP.

Niedawno portal ICO Bench ponownie wyróżnił polski projekt. Startup otrzymał wysoką ocenę w recenzji opublikowanej na stronie. Tym samym znalazł się na samym szczycie TOP 10 najwyżej ocenianych ICO na świecie wg. ICO Bench.

Jak widać lokomotywa z napisem TCR dopiero się rozpędza. Jesteśmy pewni, że warto śledzić ten projekt. O jego dalszych krokach będziemy was informować.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut