Reklama

Quark

BitBay wspiera 25. finał WOŚP w Bitcoinach

Giełda kryptowalut BitBay już po raz drugi wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jako skarbona stacjonarna umożliwi wpłacanie dotacji w Bitcoinach.

29 grudnia 2016 | 14:25

Polska giełda kryptowalut BitBay już po raz drugi wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jako skarbona stacjonarna umożliwi wpłacanie dotacji w Bitcoinach.

BitBay jest wiodącą giełdą w Polsce, stworzoną w 2014 roku. To nie tylko innowacyjna platforma, świetny support oraz wiele narzędzi dla traderów, ale także zespół ludzi angażujący się w działalność branżową i charytatywną.

Pierwsza zbiórka dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbyła się w zeszłym roku, okazała się dużym sukcesem. Giełda uzbierała wtedy 1.86345367 BTC na rzecz fundacji. Zespół BitBay liczy na to, że w tym roku wynik ten zostanie poprawiony.

Zbiórka Bitcoinów potrwa od 29 grudnia 2016 do 15 stycznia 2017. Celem 25. finału WOŚP jest zbiórka pieniędzy na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Udział w zbiórce jest możliwy zarówno dla klientów BitBay, jak i dla osób nie posiadających konta na giełdzie.

Strony, na których można dokonywać wpłat to:

Dla niezalogowanych: https://bitbay.net/WOSP2017-info

Dla zalogowanych: https://bitbay.net/WOSP2017

Zbiórka Bitcoinów dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to możliwość niesienia pomocy potrzebującym.

Zespół BitBay ma nadzieję, że jak najwięcej osób wesprze akcję i wpłaci dotacje na ten szczytny cel.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut