Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Nowa strona! Zobacz jak się zmienialiśmy

Od dzisiaj serwis Bitcoinet zmienia nazwę na Cyfrowa Ekonomia!

7 listopada 2016 | 10:33

Od dzisiaj serwis Bitcoinet zmienia nazwę na Cyfrowa Ekonomia!

Kiedy na wiosnę 2013 roku uruchomiliśmy blog Bitcoinet.pl cyfrowe waluty były niszowym tematem, którym interesowało się tylko niewielkie grono „zapaleńców”. Początkowo blog służył nam jako miejsce do systematyzacji wiedzy, ale z czasem zyskał sporą popularność w branży.

Od tamtego czasu nową technologią zaczęły interesować się duże firmy technologiczne, banki i rządy. Technologia rozproszonej księgi głównej znacząco zyskała na popularności. Nasz serwis nadążając za zmianami już po raz czwarty zmienił wygląd. Zamierzamy skupiać się już nie tylko na bitcoinie i kryptowalutach, ale również na blockchainie, dlatego od teraz serwis będzie funkcjonował pod nową nazwą. Wprowadziliśmy też kilka zmian:

  • Serwis został zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Opolu i znajduje się w rejestrze dzienników i czasopism pod nr Rej. Pr. 778
  • Strona i logo mają nowy wygląd. Strona zyskała responsywność.
  • Każdy może się zarejestrować i opublikować artykuł, dodać nadchodzące wydarzenie, albo informację prasową. Teksty można także dodawać bez rejestracji. Wszystkie wpisy muszą zostać zatwierdzone przez moderatora.
  • Dodaliśmy forum pomocy. Można na nim zadawać pytania i sugestie związane z serwisem, jednak jego głównym celem jest edukowanie nowych osób zainteresowanych blockchainem i kryptowalutami.
  • Stawiamy większy nacisk na wideo. Będzie się pojawiało więcej treści multimedialnych takich jak: podsumowania miesiąca, prawne podsumowania miesiąca, testy ciekawych rozwiązań, wywiady i poradniki.
  • Zostanie rozbudowany dział poradników.
  • ’Podsumowanie tygodnia’ zmieni nazwę na 'informacje tygodnia’, format pozostanie bez zmian (publikacja odnośników do ciekawych treści w każdy poniedziałek).

Regulamin serwisu znajduje się tutaj.

Tak zmieniał się wygląd serwisu:

  1. Tak wyglądaliśmy w momencie startu w 2013 roku:

wyglad1

2. Rok 2014 i pierwsze zmiany:

wyglad2

3. Od 2015 roku serwis wyglądał już tak:

wyglad3

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut