Reklama

Quark

Zespól EXMO weźmie udział w FxCuffs 2018

Kongresowi będą towarzyszyły targi, na których firma zaprezentuje między innymi przewagi handlu algorytmicznego oraz korzyści wewnętrznej waluty EX-CODE.

6 marca 2018 | 08:45

Przedstawiciele giełdy EXMO wezmą udział w największym w Europie Środkowo-Wschodniej kongresie inwestycyjnym – FxCuffs 2018. Kongresowi będą towarzyszyły targi, na których firma zaprezentuje między innymi przewagi handlu algorytmicznego oraz korzyści wewnętrznej waluty EX-CODE. Stoisko firmy nr. 51 będzie można odwiedzić w Centrum Kongresowym ICE Kraków od 16 do 17 marca.

Obecni na miejscu przedstawiciele giełdy EXMO opowiedzą o licznych korzyściach płynących z korzystania z platformy: m. in. o wygodzie interfejsu, wewnętrznej walucie EX-CODE, która pozwala bez prowizji przeprowadzać transfery aktywów dla wymiany, popularnych metodach płatności, obsługiwanych przez giełdę i ułatwiających handel na parach z polskim złotym.

– Wraz z ciągłym rozwojem na Polskim rynku, który jest istotnym elementem naszej globalnej strategii, chcemy zasygnalizować swoją obecność na nadchodzących targach FxCuffs 2018. Jest to niewątpliwie świetna okazja, żeby lepiej poznać swoich obecnych i przyszłych klientów w Polsce, zapoznać się z ich doświadczeniem korzystania z platformy oraz przedyskutować potrzeby. Ponadto, zamierzamy praktycznie udowodnić, iż korzystanie z EXMO jest łatwe i wygodne. Dla wszystkich gości przygotowaliśmy mile upominki, które odebrać będzie można na naszym stoisku – powiedział Ivan Petukhovsky, współtwórca giełdy EXMO.

Warto przypomnieć, iż z początkiem grudnia giełda EXMO jest oficjalnie obecna na polskim rynku. Na platformie pojawiła się opcja handlu na ponad czterdziestu parach walutowych, w tym z polskim złotym (PL), czyli BTC/PLN oraz ETH/PLN. Wejściu na rodzimy rynek towarzyszyło też przetłumaczenie strony i bazy wiedzy na polski.

Więcej informacji na temat giełdy EXMO można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładce „Aktualności”, jak również na pośrednictwem Telegrama, Facebooka, oraz Twittera. Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na Youtube.

Informacja o EXMO:

EXMO to międzynarodową giełdę kryptowalut, która służy do kupna, sprzedaży oraz wymiany kryptowaluty i pieniędzy fiducjarnych. Platforma została założona w 2014 roku przez deweloperów z Tajlandii, Hiszpanii, Rosji w ścisłej współpracy z doradcami finansowymi z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Litwy i Singapuru. Od tego momentu, platforma dynamicznie się rozwinęła, o czym świadczy m. in. sześciokrotny wzrost liczb przeprowadzanych transakcji.

Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut