Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
31 lipca 2014 | 14:38

Zapraszamy na kongres Bitcoinowy 16-17 października w Brukseli. Jest to wydarzenie przygotowane przez organizatorów Central European Bitcoin Expo w Wiedniu.  Będzie to pierwsze w historii wydarzenie Bitcoinowe w Brukseli, która jest stolicą Unii Europejskiej. 

Logo (1)

Bitcoin 2 Business Congress jest to wydarzenie dla osób które chcą jeszcze bardziej zaangażować się w rozwijający się przemysł Bitcoin, albo po prostu poznać kluczowych graczy z całego świata. Wydarzenie odbędzie się w prestiżowym B19 Business Club.

 Na kongresie wystąpią osoby powszechnie znane w branży, takie jak Vitalik Buterin, Moe Lewin, Lutz Auffenberg, Stanislav Wolf, Adam Vaziri, czy Martin Westhead. Każdy kto zakupi bilet będzie mógł wziąć również udział w debacie. 

Popołudnia będą przeznaczone dla relacji pomiędzy biznesami. Firmy będą miały możliwość przeprowadzenia spotkań, wzajemnego poznania się i porozmawiania o przyszłości pieniądza. Pokoje są rezerwowane z wyprzedzeniem, ale będzie można również zabukować je podczas kongresu. 

Organizatorzy zapewniają, że jest to idealne wydarzenie dla osób które chciałyby dowiedzieć się najnowszych informacji z crypto-świata, przyszłości Bitcoin, oraz przedstawić swoją firmę. Będą tam inwestorzy, przedsiębiorcy, przedstawiciele start-upów, venture capital, małych oraz wielkich firm. 

Szczegóły na stronie wydarzenia: http://btc2b.com/

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut