Reklama

Quark

Zapraszamy na Invest Cuffs 2020 w Krakowie

Już 27-28 marca 2020 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się kongres inwestycyjny - Kongres Invest Cuffs 2020. 

15 stycznia 2020 | 20:15

Już 27-28 marca 2020 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się największy kongres inwestycyjny w Europie Środkowo-Wschodniej – Kongres Invest Cuffs 2020. Invest Cuffs to spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Wydarzenie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, jak i klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Invest Cuffs 2020 

W targach uczestniczyć będzie ponad 60 firm z branży inwestycyjnej oraz firm świadczących usługi pomocnicze i szkoleniowe.

Podczas wydarzenia będzie możliwość uzyskania wiedzy merytorycznej o podstawach inwestowania na rynku akcji, walut, złota oraz nieruchomości. Zaawansowani inwestorzy będą mogli poznać bardziej skomplikowane strategie inwestycyjne. Nie zabraknie również najświeższych informacji rynkowych.

O zeszłorocznym Invest Cuffs pisaliśmy tutaj.

Praktyczna wiedza i okazja do wymiany doświadczeń

Ponad 60 mówców – praktyków rynkowych, analityków, ekspertów branży przekaże praktyczną wiedzę. 

Invest Cuffs daje okazję do networkingu i wymiany doświadczeń oraz poznania strategii inwestowania, z których na codzień korzystają Prelegenci. W wydarzeniu bierze udział kilka tysięcy uczestników, osoby decyzyjne w firmach inwestycyjnych, bankach, domach maklerskich, instytucjach finansowych oraz funduszach inwestycyjnych. 

Akcje, obligacje, waluty, złoto a może nieruchomości?

Invest Cuffs to jedno z największych w Europie spotkań dla inwestorów indywidualnych. Wydarzenie skierowane jest do każdego, kto chce dowiedzieć się jak inwestować swoje oszczędności w 2020 r. niezależnie czy dysponuje kwotą 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł.

Invest Cuffs to również szereg debat, spotkań i okazji do networkingu dla przedstawicieli branży inwestycyjnej. Spotkaniom i owocnemu networkingowi służy zamknięta strefa VIP, w której można spokojnie porozmawiać przy filiżance kawy lub lampce wina.

Bilety i rejestracja na: https://investcuffs.pl/
Zapraszamy!

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut