Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Zamknięcie BTC TC oraz LTC GLOBAL

23 września 2013 | 19:38

Dzisiaj pojawiła się informacja o zbliżającym się zamknięciu BTC TC oraz LTC GLOBAL – giełd notujących ceny akcji w Bitcoinie. W oficjalnym komunikacie decyzja uzasadniona jest ?zmianami w środowisku regulacyjnym odnośnie wirtualnych walut?.

Ten sam komunikat podaje, że od tygodnia dostęp dla nowych użytkowników jest uniemożliwiony. 7 października zawieszony zostanie handel akcjami a obie strony zostaną zdjęte z sieci 31 dnia tego samego miesiąca.

Użytkownikom zaleca się przeniesienie środków na komputery osobiste, lub inne strony oraz upewnienie się, że ich publiczny adres BTC lub LTC jest prawidłowo zapisany na stronie. Udostępniający akcje są zaś proszeni  o kontakt z tymi, którzy akcje kupili w celu uniknięcia nieporozumień.

Na stronie mają się pojawić dalsze komunikaty.

Komentarze z reddita obejmują podziękowanie SEC za udowodnienie, że nieregulowane giełdy są niebezpieczne poprzez zamykanie ich. Jest też  podziękowanie za przypomnienie użytkownikom, że nie powinni ufać własnemu osądowi. Ktoś zwrócił też uwagę na to, że inwestorzy tracą pieniądze z powodu regulacji mających ich chronić. Co jakiś czas pojawia się stwierdzenie, że giełdy powinny przenieść się do sieci TOR.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut