Mięliśmy okazję porozmawiać co-founderem Cryptoins.com. Warto zaznaczyć, że rozmawialiśmy około miesiąca temu, dlatego potrzebna jest mała aktualizacja: z usług kantoru skorzystało już ponad 1000 użytkowników.

Kłopoty kantoru Cryptoins.com po zmianie właściciela?

Od 1 sierpnia 2017 kantor ma nowego właściciela. Łukasz Madej, do niedawna jeden z współzałożycieli kantoru Cryptoins.com nie ma już wpływu na sposób realizacji zleceń.

Wiele osób zgłaszało trudności w realizacji transakcji. Możliwe, że spowodowane są one zmianą właściciela. Dawna załoga Cryptoins.com ma nadzieję, że są to tylko przejściowe kłopoty i niedługo kantor zacznie prawidłowo funkcjonować.

 

73 KOMENTARZE

  1. Fajny ten kantor Cryptoins. Dobrze zrobiona stronka i wszystko przejrzyście wygląda. Myślę, że współpraca z nim będzie się dobrze układać 🙂

  2. Jak widać, po ostatnim miesiącu, gdzie było dużo problemów ze stroną, firma pokazała klasę i ze wszystkimi błędami sobie poradzili. Dzięki temu można dostrzec, że dla firmy najważniejsi są użytkownicy, po to dzięki nam mają dużą motywacje do działania!

  3. Działali dobrze i fajnie, jednak czasami można było mieć pewne zastrzeżenia.
    Teraz od 1.sierpnia.2017roku nowym właścicielem kantoru został Futurenet Investment in Commercial Enterprises L.L.C spółka prowadząca międzynarodowe projekty o zasięgu globalnym.
    Praktycznie są odpowiedzialni za to tylko i wyłącznie ponad miesiąc, a już widać sporo efektów i teraz ten portal zaczął żyć pełną piersią 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj