Po raz trzeci przy giełdzie BitBay został powołany sztab WOŚP. W tym roku po raz pierwszy można wpłacać na orkiestrę nie tylko Bitcoiny, ale również inne waluty cyfrowe: Lisk, Litecoin, Ethereum, Game, Dash, Bitcoin Cash. Zobacz wypowiedź prezesa giełdy, Sylwestra Suszka:

W dwóch poprzednich edycjach użytkownicy giełdy zebrali w sumie 15 635 złotych. W tym roku cel jest znacznie wyższy – 50 tysięcy złotych. Do tej pory udało się zebrać już ponad 70% tej kwoty, a zostało jeszcze kilka dni (do 14 stycznia)

Społeczność inwestująca w krypowaluty, chętnie wspiera akcje mające na celu pomoc najbardziej potrzebującym, czego dowodem są kolejne zbiórki pieniędzy zakończone sukcesem i pobiciem rekordów – przeczytamy w oświadczeniu prasowym

Przed świętami robiliśmy zbiórkę dla domu dziecka i powiem szczerze, łza w oku mi się zakręciła w momencie, kiedy zobaczyliśmy wynik – komentuje Sylwester Suszek

Jednak to nie wszystko. Sylwester oświadczył, że giełda przekaże od siebie czek na sporą sumę, której nie zdradza. Ponadto trzy duże polskie kopalnie w dniu finału mają przekazać całe swoje zyski z wydobycia kryptowalut na konto WOŚP – z mojej strony obiecuję, że to co kopalnie zbiorą ja pomnożę razy dwa – skomentował Suszek.

70 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj