O Bitcoinie rozmawialiśmy z Tomaszem Młoduchowskim z Blattaria Ltd:

24 KOMENTARZE

 1. … [Trackback]

  […] There you can find 77302 more Info to that Topic: cyfrowaekonomia.pl/wideo-tomasz-mloduchowski-przyszlosc-bitcoina-w-afryce/ […]

 2. Pan Młoduchowski to krętacz,cwaniak i niestety złodziej. Doprowadził jedną ze spółek do skraju upadłości przywłaszczając sobie pieniądze za pracę, której nie wykonał, nie rozliczył się także z pewnym domem aukcyjnym.

 3. Specyficzny człowiek. Ciekawie gada, choć nie ma to absolutnie żadnego pokrycia w faktach. Blattaria to faktycznie firma krzak, zarejestrowana w Londynie jako spółka zoo. LTD z kolejką rozliczeniowców. Jedyny pracownik firmy to ten ekscentryczny jegomość. Zwykle stosuje tego typu “wizualizacje swojej osoby”, jako specjalisty od bezpieczeństwa z niewiarygodną ilością kontaktów na całym świecie. Zdobywa w ten sposób zaufania inwestorów podsuwając im różnorakie usługi oraz wystawiając do umowy start-upów bez doświadczenia. Potem znika z kasą i zaczyna się ganianie kolesia po UK i Polsce. Ponoć związany ze środowiskiem hacker-space Warszawa. Niestety tam tam odcinają się od znajomości z tym panem. Ale świetnie się go słucha.
  Wirtualne biuro za kilka funtów miesięcznie : http://companycheck.co.uk/company/07140517
  pod tym adresem jest 180+ firm, większość jak ta … firmy Widmo.
  Tomasz “wanna be Gatsby” Młoduchowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj