Reklama

Quark

Warszawski startup Fakturownia.pl przyjmuje BTC

20 sierpnia 2014 | 16:03

Fakturownia.pl to dotąd jedyne tego typu narzędzie na polskim rynku, które dzięki  integracji z BitPay pozwala nie tylko na dokonywanie opłat za produkt ale i opłacanie faktur za pomocą BTC.

bitcoinaccepted-fakturownia2

Fakturownia.pl działa w modelu SaaS i służy do wystawiania faktur, rachunków i innych dokumentów księgowych z dowolnego urządzenia z dostępem do przeglądarki internetowej. Fakturownia jest pierwszym tego rodzaju serwisem w Polsce,  który jako formę płatności za faktury akceptuje Bitcoin. 

Możliwość płacenia Bitcoinami jest komplementarna do pozostałych form płatności.  Dotyczy zarówno opłat za abonament aplikacji Fakturownia jak i sposobu opłacania dokumentów wystawianych za jej pośrednictwem. Umożliwienie klientom płatności Bitcoin za faktury wystawione z programu Fakturownia jest proste i nie wymaga znajomości kodowania. Zespół Fakturowni ma nadzieję, że integracja z BitPay pozwoli im przyczynić się do popularyzacji i zwiększenia zaufania w dysponowaniu kryptowalutami. Choć oficjalna wiadomość na stronie pojawiła się przed niespełna godziną, pojawiają się już pierwsze głosy zainteresowania Klientów.

Trzymamy kciuki za inne krajowe przedsięwzięcia i czekamy na kolejne realizacje!

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut