Reklama

Quark

Marshal Lion Group tokenizuje rynek pożyczek pozabankowych

Tokenizacja polega na przeniesieniu wartości danej marki, firmy, bądź też samego aktywa do cyfrowego świata, z pomocą technologii blockchain. 

17 września 2019 | 13:48

Tokenizacja polega na przeniesieniu wartości danej marki, firmy, bądź też samego aktywa do cyfrowego świata, z pomocą technologii blockchain. 

Całość operacji opiera się o tak zwany smart kontakt, w ramach którego inwestorzy mogą zakupić tokeny spółki. Pozyskany w ten sposób kapitał spółka przeznacza na rozwój swojej działalności, a inwestorzy mogą czerpać zyski z posiadanych udziałów.

Tokenizacja znacznie ułatwia finansowanie projektów oraz inwestowanie. Natomiast, sama sieć bloków niweluje bariery geograficzne, ułatwia pozyskiwanie kapitału na inwestycje z całego świata, a może i przede wszystkim zapewnia użytkownikom równy dostęp do danych i znacznie szybszy przepływ informacji. 

Ten zautomatyzowany sposób finansowania i udziału w rynku jest niezwykle korzystny dla każdej ze stron. Omijając dużą ilość niepotrzebnych pośredników znacznie skraca formalności, pozwala również mniejszym inwestorom na udział w rynku o dużych barierach wejścia oraz umożliwia dywersyfikację portfela o ciekawe aktywa w formie tokenów. 

Tokenizacja pożyczek pozabankowych

Projekt zespołu Marshal Lion umożliwi inwestorom zarówno dużego formatu, jak i tym mniejszym, na bezpośredni oraz potencjalnie rentowny udział w branży. Zespół ekspertów Marshal Lion zdecydował się zaproponować innowacyjne i wizjonerskie rozwiązanie finansowania i partycypacji w osiąganiu zysku. 

Celem Marshal Lion jest skonstruowanie opartej na technologii blockchain, wygodnej w użytkowaniu, przejrzystej i czytelnej dla klientów platformy. Umożliwi ona inwestorom łatwe, bezpieczne i przystępne skorzystanie z rynku pożyczek pozabankowych oraz dostarczy narzędzie pozwalające na komfortowe użytkowanie tej platformy – tokena. 

Platforma Marshal Lion umożliwi inwestycję w produkty, opierające się na realnych pożyczkach pozabankowych udzielanych przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym.

Użytkownicy platformy Marshal Lion mogą liczyć na nawiązanie trwałej i długoterminowej relacji z ekspertami oraz na pomoc w każdym zagadnieniu z obszaru doradztwa finansowego. Marshal Lion dostosowuje się indywidualnie do potrzeb, możliwości i finansowej sytuacji każdego klienta.  

Marshal Lion jest liderem o ugruntowanej pozycji w swojej branży. To firma z wieloletnim doświadczeniem, która kompleksowo zadba o finanse firmy, będzie doskonałym doradcą i przewodnikiem dzięki znajomości rynku pożyczek pozabankowych,  systemu bankowego, podatkowego i biurokratycznego. 

Szczegóły dotyczące tokenów: https://mlgc.io/

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut