Reklama

Quark
18 maja 2016 | 17:07

BitBay.net, jedna z największych polskich giełd BTC, LTC i ETH wprowadziła właśnie dla swoich użytkowników karty do kont, dzięki którym możliwe stało się realizowanie wypłat w bankomatach, oraz dokonywanie płatności w sklepach i punktach usługowych w Polsce oraz za granicą.

W oświadczeniu prasowym można przeczytać:

Klienci giełdy już teraz mają możliwość zamówienia karty przypisanej do konta na platformie BitBay. Karta jest wygodnym instrumentem płatniczym, nie posiadającym limitu transakcji. Użytkownik będzie mógł ją zasilić ze swojego salda PLN na giełdzie, bez dodatkowych opłat i limitów. Następnie dokonywać wypłat w bankomatach (bezpłatnie w urządzeniach banku Millenium) oraz płacić za towary i usługi. Na koncie BitBay użytkownik będzie miał dostęp do salda karty.

Bitcoinowe karty płatnicze nie są nowością, jednak po raz pierwszy mamy do nich dostęp w naszym kraju. Każdy zweryfikowany użytkownik giełdy BitBay może zamówić taką kartę. Niestety wiąże się to z roczną opłatą, która dla wielu może być przeszkodą – 140zł. Nie jest to mało, ale nie bierze się to znikąd. Prowadzenie tego typu usługi jest sporym kosztem dla giełdy. „Aby zlecić wystawienie karty, wystarczy po zalogowaniu się do konta wybrać zakładkę ?Karta?. Na koncie użytkownik musi mieć ilość środków PLN wystarczającą do opłacenia zlecenia”.

Zakres usług karty wraz z cenniki znajduje się na stronie: https://bitbay.net/fees

Informacje dotyczące karty są dostępne pod adresem: https://bitbay.net/cards/index

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut