Strona główna komunikaty

komunikaty

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin przyjmuje członków

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin po pracach modernizacyjnych na swojej stronie i ustaleniu nowych opłat członkowskich ponownie przyjmuje członków .

Zgłoś swój startup blockchainowy do Akceleratora!

Polski Akcelerator Blockchain właśnie ruszył z pierwszym w historii naborem projektów. Od 1 do 30 września 2017 roku, każdy startup może zgłosić pomysł.

Odpowiedź PSB na działania NBP: błędne i antyrozwojowe

Bank utrzymał swoje - w naszej ocenie - błędne, zbyt konserwatywne i antyrozwojowe, zdanie na temat walut cyfrowych. Zauważamy, że - w tym specyficznym zakresie - jest ono sprzeczne z proinnowacyjną polityką obecnego rządu.

AKTUALIZACJA: Możliwe zakłócenia w sieci Bitcoin

We wtorek pierwszego sierpnia o godz. 14:00 ma mieć miejsce aktywacja SegWit. Może to wprowadzić spore zamieszanie w sieci, zalecamy ostrożność.

Rozwój Blockchain/DLT w Polsce i na Świecie ? Newsletter #1

Newsletter dotyczący Blockchain/DLT i walut cyfrowych w Polsce i na świecie - Lipiec 2017. Finanse i Przemysł, Administracja, Legislacja, Meetupy >>

Odpowiedź PSB na ostrzeżenia KNF i NBP

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin wyraża zdumienie i zaniepokojenie informacjami zawartymi w oświadczeniu NBP i KNF. Przeczytaj oświadczenie >>

Kalendarz wydarzeń dotyczących Bitcoina i Blockchaina

Mamy przyjemność poinformować, że powstał oficjalny kalendarz wydarzeń dotyczących technologii blockchain/dlt i walut cyfrowych.

NAJNOWSZE WPISY