Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Dołącz do nas na Infoshare 2023 – Największej konferencji technologicznej w CEE!

16 maja 2023 | 12:43

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Infoshare 2023, największą konferencję technologiczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Cyfrowaekonomia.pl, jako partner medialny konferencji, gwarantuje, że będzie to wydarzenie, które zapadnie w pamięć i zainspiruje do działania.

Infoshare – miejsce wymiany wiedzy

Infoshare to wydarzenie, które co roku przyciąga tysiące pasjonatów technologii do Gdańska. W dniach 24-25 maja 2023 r. w Gdańsku, deweloperzy oprogramowania, liderzy biznesu, startupowcy, inwestorzy, marketerzy oraz entuzjaści technologii z całej Europy spotkają się, aby dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Podstawowe bilety są darmowe, ale konieczna jest rejestracja na stronie https://infoshare.pl/

Program konferencji

W trakcie dwóch dni konferencji, na dziewięciu tematycznych scenach, prelegenci z całego świata przedstawią najnowsze trendy i rozwiązania w branży technologicznej. Sześć imprez towarzyszących pozwoli na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i dobrą zabawę w malowniczym Trójmieście.

W ramach konferencji odbędzie się także konkurs dla startupów, podczas którego najbardziej innowacyjne projekty będą miały szansę na zdobycie nagrody w wysokości 20 000 euro.

Wybitni prelegenci

Wśród prelegentów znajdą się uznani eksperci i innowatorzy z różnych dziedzin technologii, w tym Phaedra Boinodiris z IBM, Verne Harnish ze Scaling Up i Sarah Drinkwater, niezależna inwestorka. Ich wystąpienia stanowić będą źródło cennych informacji, inspiracji i wskazówek dla uczestników konferencji.

Różne opcje uczestnictwa

Dla uczestników przygotowaliśmy trzy opcje biletów:

  • Basic (za darmo): dostęp do Inspire & scen Arena i expo
  • Conference Pass (999 PLN bez VAT): dostęp do wszystkich etapów konferencji, ekspozycji, imprez przed i po konferencji. Idealne dla ekspertów i specjalistów.
  • Networker Pass (1299 PLN bez VAT): dostęp do wszystkich etapów konferencji, ekspozycji, Matchmaking i Wielkiej Imprezy Networkingowej. Idealne dla menedżerów i ekspertów.
  • Executive Pass (2399 PLN bez VAT): dostęp do wszystkich etapów konferencji, ekspozycji, Matchmaking, priorytetowe zameldowanie, wydarzenia i strefy VIP. Idealne dla menedżerów i osób na stanowiskach kierowniczych.

Infoshare – więcej niż konferencja

Infoshare to nie tylko konferencja, to także przestrzeń do nawiązywania cennych kontaktów, wymiany doświadczeń i wspólnego kreowania przyszłości technologii. Nasze wydarzenie to przede wszystkim wartości, które kierują nami przy organizacji każdego projektu: troska, integralność, szacunek, profesjonalizm i inspiracja.

Organizatorzy wierzą, że prezentowane projekty nie tylko pomagają społeczności lepiej zrozumieć świat technologii i poprawić swoje umiejętności, ale również prowokują do dalszego eksplorowania fascynujących tematów i inspirują do innowacji. Motywują do schodzenia z utartych ścieżek i myślenia poza utartymi schematami.

Zapraszamy do współtworzenia historii Infoshare

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas i współtworzenia tej niezwykłej historii. Bądź z nami na Infoshare 2023, wydarzeniu, które łączy pasjonatów technologii z całego świata, inspiruje do innowacji i stwarza nieskończone możliwości.

Po konferencji na naszej stronie oraz kanałach społecznościowych opublikujemy wywiady z kilkoma prelegentami, więc jeżeli nie możecie być z nami osobiście, zapraszamy do śledzenia nas online.

Do zobaczenia na Infoshare 2023!

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut