Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Infoshare 2023, największą konferencję technologiczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Cyfrowaekonomia.pl, jako partner medialny konferencji, gwarantuje, że będzie to wydarzenie, które zapadnie w pamięć i zainspiruje do działania.

Infoshare – miejsce wymiany wiedzy

Infoshare to wydarzenie, które co roku przyciąga tysiące pasjonatów technologii do Gdańska. W dniach 24-25 maja 2023 r. w Gdańsku, deweloperzy oprogramowania, liderzy biznesu, startupowcy, inwestorzy, marketerzy oraz entuzjaści technologii z całej Europy spotkają się, aby dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Podstawowe bilety są darmowe, ale konieczna jest rejestracja na stronie https://infoshare.pl/

Program konferencji

W trakcie dwóch dni konferencji, na dziewięciu tematycznych scenach, prelegenci z całego świata przedstawią najnowsze trendy i rozwiązania w branży technologicznej. Sześć imprez towarzyszących pozwoli na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i dobrą zabawę w malowniczym Trójmieście.

W ramach konferencji odbędzie się także konkurs dla startupów, podczas którego najbardziej innowacyjne projekty będą miały szansę na zdobycie nagrody w wysokości 20 000 euro.

Wybitni prelegenci

Wśród prelegentów znajdą się uznani eksperci i innowatorzy z różnych dziedzin technologii, w tym Phaedra Boinodiris z IBM, Verne Harnish ze Scaling Up i Sarah Drinkwater, niezależna inwestorka. Ich wystąpienia stanowić będą źródło cennych informacji, inspiracji i wskazówek dla uczestników konferencji.

Różne opcje uczestnictwa

Dla uczestników przygotowaliśmy trzy opcje biletów:

  • Basic (za darmo): dostęp do Inspire & scen Arena i expo
  • Conference Pass (999 PLN bez VAT): dostęp do wszystkich etapów konferencji, ekspozycji, imprez przed i po konferencji. Idealne dla ekspertów i specjalistów.
  • Networker Pass (1299 PLN bez VAT): dostęp do wszystkich etapów konferencji, ekspozycji, Matchmaking i Wielkiej Imprezy Networkingowej. Idealne dla menedżerów i ekspertów.
  • Executive Pass (2399 PLN bez VAT): dostęp do wszystkich etapów konferencji, ekspozycji, Matchmaking, priorytetowe zameldowanie, wydarzenia i strefy VIP. Idealne dla menedżerów i osób na stanowiskach kierowniczych.

Infoshare – więcej niż konferencja

Infoshare to nie tylko konferencja, to także przestrzeń do nawiązywania cennych kontaktów, wymiany doświadczeń i wspólnego kreowania przyszłości technologii. Nasze wydarzenie to przede wszystkim wartości, które kierują nami przy organizacji każdego projektu: troska, integralność, szacunek, profesjonalizm i inspiracja.

Organizatorzy wierzą, że prezentowane projekty nie tylko pomagają społeczności lepiej zrozumieć świat technologii i poprawić swoje umiejętności, ale również prowokują do dalszego eksplorowania fascynujących tematów i inspirują do innowacji. Motywują do schodzenia z utartych ścieżek i myślenia poza utartymi schematami.

Zapraszamy do współtworzenia historii Infoshare

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas i współtworzenia tej niezwykłej historii. Bądź z nami na Infoshare 2023, wydarzeniu, które łączy pasjonatów technologii z całego świata, inspiruje do innowacji i stwarza nieskończone możliwości.

Po konferencji na naszej stronie oraz kanałach społecznościowych opublikujemy wywiady z kilkoma prelegentami, więc jeżeli nie możecie być z nami osobiście, zapraszamy do śledzenia nas online.

Do zobaczenia na Infoshare 2023!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.