Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Zapraszamy na Blockchain Tech Congress

Interesujesz się technologią blockchain? Zapraszamy na Blockchain Tech Congress, 27-28 marca w warszawskim Hotelu Westin! My będziemy i przygotujemy dla Was relację. 

16 marca 2018 | 08:15

Interesujesz się technologią blockchain? Zapraszamy na Blockchain Tech Congress, 27-28 marca w warszawskim Hotelu Westin! My będziemy i przygotujemy dla Was relację.

BlockchainTech Congress to pierwsza edycja wydarzenia, które jest poświęcone w całości technologii blockchain. Blockchain jest ogromną szansą dla niemal wszystkich sektorów, które mogą zostać całkowicie odmienione przez ultranowoczesną technologię. W wydarzeniu wezmą udział osoby, które dostrzegają potencjał tej technologii i chcą otrzymać wiedzę na temat: zastosowania i przyszłości blockchain, kryptowalut, public services oraz cyber-security.

BlockchainTech Congress pozwoli poznać od podstaw zasady działania tej przełomowej technologii, jej potencjał i zastosowania oraz kwestie zagrożeń prawno-regulacyjnych. Ponadto, rozwianie zostaną wątpliwości dotyczące tego w jaki sposób ICO i tokenizacja rewolucjonizują pozyskiwanie pieniędzy?; Jak energetyka może zyskać na blockchainie?; Czy powinniśmy się bać technologii blockchain?; jak przygotować się na próby uregulowania technologii blockchain i nowo powstającego rynku?

Przed nami rewolucja. Blockchain – tak jak kiedyś Internet – zmieni całą rzeczywistość i oblicze światowej gospodarki.

Nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa pod przewodnictwem Norberta Biedrzyckiego, McKinsey Digital Vice President. Do Rady należą również: Rafał Zaorski, CEO, Trading Jam Session; Julian Zawistowski, Założyciel & CEO, Golem, Paweł Kuskowski, CEO Coinfirm; dr Krzysztof Korus, Radca Prawny, Partner, dLK Legal, Sylwester Suszek, CEO, BitBay.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Kongresu: www.blockchaintechcongress.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia: Facebook, Twitter, LinkedIn.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut