Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

BitZdrapka – Doładuj telefon Bitcoinami

21 lipca 2014 | 18:00

BitZdrapka.pl to serwis internetowy mający na celu propagowanie idei korzystania z Bitcoina jako realnego środka płatniczego, nie tylko cyfrowego materiału do spekulacji giełdowych. Usługa umożliwia każdemu posiadaczowi wirtualnej waluty zakup wybranego doładowania do telefonu komórkowego.

logo

Działanie całości jest w pełni automatyczne. Witryna na bieżąco przelicza ceny każdej zdrapki, ?zarabia? 1% względem aktualnego kursu Bitcoina po to, aby zminimalizować ewentualne wahania kursu. Użytkownik po złożeniu zamówienia użytkownik ma 10 minut na wpłatę wyświetlanej przez system kwoty. W ciągu kilku sekund od dokonania wpłaty na indywidualny adres BTC, naszym oczom ukaże się wybrany kod, który wystarczy wpisać w telefonie. Zupełnie jak popularne jeszcze kilka lat temu zdrapki doładowujące!

W zamyśle twórców nie był zarobek a ułatwienie życia. Kody doładowujące muszą zostać kupione ?do przodu? dlatego też w stopce witryny umieszczono adres BTC, na który można przekazać darowiznę. Zostanie ona przeznaczona na zakup wspomnianych kodów. Zapraszamy do korzystania!

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut