Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

BitZdrapka – Doładuj telefon Bitcoinami

BitZdrapka.pl to serwis promujący płatności w Bitcoinie i oferujący zakup doładowań telefonów komórkowych za kryptowalutę. Automatycznie zaktualizowane ceny zminimalizują wpływ wahania kursu. Użytkownicy otrzymują kod po dokonaniu płatności, podobnie jak przy tradycyjnych zdrapkach doładowujących. Przyjazna inicjatywa ułatwiająca codzienne transakcje.

21 lipca 2014 | 18:00

BitZdrapka.pl to serwis internetowy mający na celu propagowanie idei korzystania z Bitcoina jako realnego środka płatniczego, nie tylko cyfrowego materiału do spekulacji giełdowych. Usługa umożliwia każdemu posiadaczowi wirtualnej waluty zakup wybranego doładowania do telefonu komórkowego.

logo

Działanie całości jest w pełni automatyczne. Witryna na bieżąco przelicza ceny każdej zdrapki, ?zarabia? 1% względem aktualnego kursu Bitcoina po to, aby zminimalizować ewentualne wahania kursu. Użytkownik po złożeniu zamówienia użytkownik ma 10 minut na wpłatę wyświetlanej przez system kwoty. W ciągu kilku sekund od dokonania wpłaty na indywidualny adres BTC, naszym oczom ukaże się wybrany kod, który wystarczy wpisać w telefonie. Zupełnie jak popularne jeszcze kilka lat temu zdrapki doładowujące!

W zamyśle twórców nie był zarobek a ułatwienie życia. Kody doładowujące muszą zostać kupione ?do przodu? dlatego też w stopce witryny umieszczono adres BTC, na który można przekazać darowiznę. Zostanie ona przeznaczona na zakup wspomnianych kodów. Zapraszamy do korzystania!

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut