Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Wideo: Bitcoin będzie stale rosnąć? Kurs może być manipulowany

Wzrost wartości walut cyfrowych spowodował wzrost zainteresowania. Obecnie Bitcoin wart jest już prawie 60 tysięcy złotych.

11 grudnia 2017 | 16:09

Wzrost wartości walut cyfrowych spowodował wzrost zainteresowania. Większe zainteresowanie powoduje natomiast kolejne wzrosty wartości. Obecnie Bitcoin wart jest już prawie 60 tysięcy złotych.

Stanisław Wołoch, prezes firmy Quark i właściciel stacjonarnego kantoru w Warszawie szacuje, że o Bitcoinie słyszało przynajmniej 30% warszawiaków, a około 5% populacji Warszawy może posiadać kryptowaluty.

0.5% obywateli Polski może posiadać konta na giełdach kryptowalut. Przy okazji ostatnich wzrostów kursów ta wartość mogła się znacząco zwiększyć.

Stanisław uważa, że kurs może być zarządzany przez ludzi, którzy posiadają bardzo duży kapitał. To oni mogą odpowiadać za wzrosty, ale mogą też spowodować spadki. Stanisław uważa, że 1 stycznia wartość Bitcoina  nie spadnie poniżej 10 000 dolarów, jednak przyznaje, że mamy obecnie do czynienia z bańką i cena z pewnością prędzej czy później się załamie.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut