Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Bitcoin i Blockchain #1 – Bitfinex, ethereum i inteligentne miasta

Serwis bitcoinet prezentuje pierwszy odcinek programu Bitcoin i Blockchain!

1 września 2016 | 12:00

Serwis bitcoinet prezentuje pierwszy odcinek programu Bitcoin i Blockchain!

Kilka ważnych informacji:

Pilotażowy odcinek nie przypadł wam do gustu, za sprawą prezentera, dlatego przez ostatni miesiąc pracowaliśmy nad inną formą programu, dlatego pierwszy odcinek publikujemy z drobnym opóźnieniem. Wprowadziliśmy wiele zmian, mamy nadzieję, że ten materiał bardziej się wam spodoba.

Od teraz będziemy starali się publikować nowe wideo w każdy czwartek, o godzinie 12:00. W pierwszy czwartek miesiąca będzie to podsumowanie najważniejszych wydarzeń z ostatniego miesiąca, w drugi czwartek miesiąca zaprezentujemy informacje prawne, a następnie wywiady i testy ciekawych rozwiązań. Od teraz podsumowanie tygodnia w wersji tekstowej publikowane będzie co poniedziałek. Planujemy także stworzyć serię wideo poradników dla osób, które z bitcoinem, kryptowalutami i technologią blockchain nie miały jeszcze styczności.

Pomóż nam w tworzeniu treści! Każdy komentarz jest dla nas bardzo ważny, czekamy na sugestie! Będziemy starali się robić coraz lepsze treści pod względem wizualnym i merytorycznym. Jeśli chciałbyś nam pomóc w tworzeniu nowych materiałów, to napisz na kontakt@cyfrowaekonomia.pl albo na facebooku. Czekamy na ciekawe pomysły, albo linki do interesujących tematów.

Zapraszamy firmy do współpracy! Jeśli Twoja firma zajmuje się tworzeniem rozwiązań związanych z kryptowalutami i technologią blockchain, to masz możliwość przedstawienia działalności przed kamerą! Czekamy na informacje o nowych ciekawych projektach i produktach, zamierzamy wspierać rozwój branży w naszym kraju.

Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube, żeby być na czasie ze wszystkimi nowościami. Można to zrobić klikając tutaj.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut