Serwis bitcoinet prezentuje pierwszy odcinek programu Bitcoin i Blockchain!

Kilka ważnych informacji:

Pilotażowy odcinek nie przypadł wam do gustu, za sprawą prezentera, dlatego przez ostatni miesiąc pracowaliśmy nad inną formą programu, dlatego pierwszy odcinek publikujemy z drobnym opóźnieniem. Wprowadziliśmy wiele zmian, mamy nadzieję, że ten materiał bardziej się wam spodoba.

Od teraz będziemy starali się publikować nowe wideo w każdy czwartek, o godzinie 12:00. W pierwszy czwartek miesiąca będzie to podsumowanie najważniejszych wydarzeń z ostatniego miesiąca, w drugi czwartek miesiąca zaprezentujemy informacje prawne, a następnie wywiady i testy ciekawych rozwiązań. Od teraz podsumowanie tygodnia w wersji tekstowej publikowane będzie co poniedziałek. Planujemy także stworzyć serię wideo poradników dla osób, które z bitcoinem, kryptowalutami i technologią blockchain nie miały jeszcze styczności.

Pomóż nam w tworzeniu treści! Każdy komentarz jest dla nas bardzo ważny, czekamy na sugestie! Będziemy starali się robić coraz lepsze treści pod względem wizualnym i merytorycznym. Jeśli chciałbyś nam pomóc w tworzeniu nowych materiałów, to napisz na kontakt@cyfrowaekonomia.pl albo na facebooku. Czekamy na ciekawe pomysły, albo linki do interesujących tematów.

Zapraszamy firmy do współpracy! Jeśli Twoja firma zajmuje się tworzeniem rozwiązań związanych z kryptowalutami i technologią blockchain, to masz możliwość przedstawienia działalności przed kamerą! Czekamy na informacje o nowych ciekawych projektach i produktach, zamierzamy wspierać rozwój branży w naszym kraju.

Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube, żeby być na czasie ze wszystkimi nowościami. Można to zrobić klikając tutaj.

12 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj