Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Będzie Nowa Edycja Znaczków Pocztowych

13 września 2014 | 13:13

1BTC=400PLN. Taki napis znajduje się na znaczkach które zostały zamówione dokładnie rok temu. Były to pierwsze na świecie znaczki pocztowe z logiem Bitcoina. Od tego czasu bardzo wiele się wydarzyło i zdążyłem już zapomnieć o moim arkuszu który zniknął gdzieś pod stertą dokumentów. Co stało się z Waszymi znaczkami? Wykorzystaliście je do wysłania listów, a może leżą bezpiecznie w klaserach?

Przez ten rok społeczność Bitcoin bardzo się rozrosła i prawdopodobnie wiele osób nie wiedziało nawet o istnieniu takich znaczków. Nic straconego bo teraz pojawiła się propozycja stworzenia kolejnej edycji. Tym razem z napisem 1BTC=1550PLN i datą 09.2014.

Koszt jednego arkusza (9 znaczków) to 40zł + 5zł za przesyłkę. Płatne oczywiście w Bitcoinach. Wszystkim zajmuje się zaufany użytkownik forum.bitcoin.pl nalesnikld. Zamówienia można składać w wątku na stronie https://forum.bitcoin.pl/nowa-edycja-znaczkow-poczty-polskiej-z-logo-bitcoin-t15842.html do 21 września. Natomiast przesyłki można oczekiwać w październiku.

 

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut