1BTC=400PLN. Taki napis znajduje się na znaczkach które zostały zamówione dokładnie rok temu. Były to pierwsze na świecie znaczki pocztowe z logiem Bitcoina. Od tego czasu bardzo wiele się wydarzyło i zdążyłem już zapomnieć o moim arkuszu który zniknął gdzieś pod stertą dokumentów. Co stało się z Waszymi znaczkami? Wykorzystaliście je do wysłania listów, a może leżą bezpiecznie w klaserach?

Przez ten rok społeczność Bitcoin bardzo się rozrosła i prawdopodobnie wiele osób nie wiedziało nawet o istnieniu takich znaczków. Nic straconego bo teraz pojawiła się propozycja stworzenia kolejnej edycji. Tym razem z napisem 1BTC=1550PLN i datą 09.2014.

Koszt jednego arkusza (9 znaczków) to 40zł + 5zł za przesyłkę. Płatne oczywiście w Bitcoinach. Wszystkim zajmuje się zaufany użytkownik forum.bitcoin.pl nalesnikld. Zamówienia można składać w wątku na stronie https://forum.bitcoin.pl/nowa-edycja-znaczkow-poczty-polskiej-z-logo-bitcoin-t15842.html do 21 września. Natomiast przesyłki można oczekiwać w październiku.

 

Poprzedni artykułBrakujący Element Cyberprzestrzeni
Następny artykułPodsumowanie Tygodnia #58
Założyciel serwisu, redaktor naczelny. Serwis ‘Bitcoinet’ założył w czasie studiów na University of Wolverhampton w Anglii. Posiada wykształcenie artystyczne w zakresie reklamy wizualnej i produkcji wideo. Właściciel firmy BitSky Multimedia, zawodowo zajmuje się marketingiem i produkcją wideo. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Członek założycielski Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Walutami cyfrowymi i technologią blockchain interesuje się od 2012 roku.

13 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.