Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
1 września 2014 | 00:47

Przez wakacje na naszej stronie nie pojawiało się wiele informacji. Nie znaczy to jednak, że się obijaliśmy. Przez cały czas pracowaliśmy nad różnymi projektami. Przez kilka dni mieliśmy problemy z działaniem strony, ale przy pomocy obsługi dataspace udało się z nimi uporać.

Piszemy dla was półtora roku. Przez ten czas bardzo wiele wydarzyło się w świecie Bitcoina. Zmiany te można prześledzić czytając nasze podsumowania tygodnia. Świadomość mediów i społeczeństwa uległa zmianie. Teraz Bitcoin nie jest już postrzegany jako zabawka dla geeków i środek za który można kupić narkotyki. Zaczęły się nim interesować zarówno duże instytucje finansowe, firmy a także zwykli ludzie. Co za tym idzie zmieniło się także grono odbiorców naszej strony.

W związku z tym postanowiliśmy się bardziej do was dostosować. Pierwszą rzucającą się w oczy zmianą będzie nowy wygląd strony. Nie jest to jednak najważniejsza zmiana. Zdajemy sobie sprawę, że powstaje coraz więcej projektów i startupów Bitcoinowych, a co za tym idzie coraz więcej osób może mieć chęć podzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami ze społeczeństwem. W związku z tym postanowiliśmy otworzyć się na nowych autorów. Od dzisiaj każdy może się zarejestrować i dodać własny tekst. Nie oznacza to, że każdy zostanie opublikowany. Zależy nam na wysokiej jakości treści na stronie, dlatego spam i treści reklamowe nie zostaną dopuszczone do publikacji.

W tej chwili można zarejestrować się klikając tutaj. Pamiętajcie, żeby uzupełnić informacje o sobie, ponieważ będą one wyświetlane pod każdym waszym postem. W polu ?biografia? można wpisać adres swojej prywatnej strony, albo nazwę firmy. W chwili obecnej kiedy blog nie przynosi zysków nie jesteśmy w stanie nagradzać autorów, dlatego dajemy im możliwość zareklamowania swojej osoby. Każdy może również włączyć podwójne uwierzytelnianie które zapewnia Rublon. Zapraszamy do współpracy!

Na koniec mamy przyjemność poinformować, że teksty jednego z naszych autorów i współzałożyciela strony ? Daniela – każdego tygodnia będą pojawiały się w serwisie money.pl. W najbliższym czasie zostanie także zarejestrowana firma, dlatego nie będziemy już tylko blogiem tworzonym przez kilku zapaleńców 😉

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut