Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Strona główna Tagi Scam

Tag: scam

Biuro Kontroli Walut Departamentu Skarbu USA: banki mogą obsługiwać stablecoiny. Podsumowanie...

Biuro Kontroli Walut Departamentu Skarbu USA poinformowało, że banki krajowe mogą mieć własne, niezależne węzły blockchainów.

UOKiK zajmie się promotorami scamów. Podsumowanie tygodnia #339

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ogłosił, że wszczyna postępowania przeciw różnym osobom propagującym w naszym kraju scamy.

PSB ostrzega przed tzw. platformami inwestycyjnymi

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin opublikowało ostrzeżenie przez wyłudzeniami na tzw. platformy inwestycyjne. Publikujemy treść całego ostrzeżenia.

PSB apeluje o zachowanie spokoju

PSB opublikowało list otwarty do społeczności kryptowalut. Autorzy proszą o zachowanie spokoju oraz rozwagi w obecnej sytuacji na rynkach. 

O niebezpiecznym SCAMie w komunikatorach opowiada Rafał Kiełbus

W wywiadzie dla serwisu, Rafał Kiełbus opowiada o scamie, który ostatnio często przewija się w różnego rodzaju komunikatorach. 

Wideo: Czy DasCoin to SCAM? Polska prokuratura wszczyna śledztwo

Fundacja Trading Jam idzie na wojnę z Dascoinem - prokuratura wszczęła śledztwo. W ocenie Fundacji istnieją przesłanki świadczące o tym, że to piramida finansowa.

Toksykologia ICO

Stwierdzenie, że 'ICO to przeważnie SCAM' komentowane jest jako „toksyczność”. Samo ICO to sposób dystrybucji, nazwa nawiązuje do IPO.

Dascoin – kryptowaluta, MLM, SCAM czy piramida finansowa?

Dascoin nie ma za wiele wspólnego z popularnymi kryptowalutami. Czy to jest SCAM, albo piramida finansowa? Dascoin często jest określany jako system MLM.

ONECOIN TO SCAM? – publikujemy pismo PSB

OneCoin robi wokół siebie sporo szumu i próbuje zebrać sporą społeczność. Zalecamy trzymać się z dala od tej 'waluty', ponieważ najprawdopodobniej jest to oszustwo....

NAJNOWSZE WPISY

- Reklama - bitcoinwarszawa
- Reklama - Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut