Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Tag: ico

Nicolas Cary o obecnej sytuacji na rynku i prognozach na 2020...

2
W wywiadzie Nicolas Cary mówił o zmianach w technologii, rosnącym zainteresowaniu branżą oraz swoim nowym projekcie - cyfrowym złocie.

Kurs BTC spada przez Chiny? Podsumowanie tygodnia #290

0
Kurs btc zdominował ostatnio media kryptowalutowe. Mimo wszystko piszemy nie tylko o cenie, ale też o możliwych przyczynach spadku kursu.

Jak tokenizacja usprawnia biznes?

0
Oparte na blockchainie oraz kryptowalutowe projekty zbierają fundusze przy użyciu trzech najpopularniejszych metod. Mowa o ICO, IEO i STO.

Szwajcaria: Projektowane zmiany prawne dla biznesów blockchain

64
To właśnie w Zug zarejestrowana jest Fundacja Ethereum, a także takie projekty jak Cardano, Tezos czy Lisk.

2019 – rok nudy dla bitcoina

70
Kto liczył na kontynuację hossy w 2018 pluł sobie w brodę, że nie sprzedał na grudniowej górce z 2017 r. Jakie jednak będą kolejne 12 miesięcy? Dziś postanowimy sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Zrozumieć ICO – Initial Coin Offering, co to jest?

72
ICO, z angielskiego Initial Coin Offerings, lub jeszcze inaczej: po prostu sprzedaż tokenów, to inteligentne umowy na blockchainie, a ich cel to zebranie pieniędzy...

Od publicznych do prywatnych ICO – zmiana kierunku

0
Można zaobserwować wyraźny trend odchodzenia od sprzedaży publicznej do oferty adresowanej prywatnie wyłącznie akredytowanym inwestorom.

Toksykologia ICO

17
Stwierdzenie, że 'ICO to przeważnie SCAM' komentowane jest jako „toksyczność”. Samo ICO to sposób dystrybucji, nazwa nawiązuje do IPO.

Blockchain Revolution – Finansowanie polityków.

62
Dziś zwrócimy uwagę na dużo ważniejsze zagadnienie. Mianowice na to, jak kryptowaluty i ich technologia wpływają na finansowanie polityki.

KNF tworzy grupę do spraw blockchain i kryptowalut

59
W poniedziałek 4 czerwca w siedzibie Komisji Nadzoru Finansowego odbyło się spotkanie organizacyjne grupy ds. Blockchain. KNF ma wydać oświadczenie, zgodnie z którym prowadzenie firmy zajmującej się kryptowalutami nie jest w Polsce nielegalne.
- Reklama - bitcoinopole
- Reklama - Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut