Strona główna Tagi Akcelerator

Tag: akcelerator

Wdrożenie największego na świecie pilotażu blockchain w sektorze edukacji

59
Educhain ogłosiła rozpoczęcie wdrożenia największego na świecie projektu pilotażowego w technologii blockchain w sektorze edukacji. Wdrożenie rozpocznie się w Dubaju i obejmie wszystkie poziomy edukacji w celu zabezpieczenia i usprawnienia wymiany cyfrowych dokumentów i referencji akademickich.

Beer & bitcoin #17 – relacja z wydarzenia

12
Siedemnasta edycja odbyła się w jednej z sal wykładowych na Uczelni Łazarskiego na warszawskim Mokotowie. Pomimo dużych mrozów przybyło ponad trzydziestu słuchaczy i aż pięciu prelegentów.

Zgłoś swój startup blockchainowy do Akceleratora!

0
Polski Akcelerator Blockchain właśnie ruszył z pierwszym w historii naborem projektów. Od 1 do 30 września 2017 roku, każdy startup może zgłosić pomysł.

Rozwój blockchaina w oparciu o akceleratory

0
Rozwój blockchaina jest jeszcze w początkowej fazie, ale można spodziewać się w najbliższym czasie prawdziwego boomu odnośnie tej technologii.

Wideo: Podsumowanie roku działalności strumienia Blockchain/DLT i waluty cyfrowe

50
Prof. dr hab. Krzysztof Piech podczas IV Digital Money & Blockchain Forum podsumował pierwszy rok działalności strumienia Blockchain/DLT i waluty cyfrowe. Zobacz wideo:

Wideo: Akcelerator Blockchain, Włamanie na Bitcurex

63
Polski Akcelerator Blockchain otrzymał wsparcie finansowe, giełda Bitcurex przyznała się do włamania, IBM inwestuje w internet rzeczy. Zobacz wideo

Powstanie Polski Akcelerator Blockchain!

57
Prawie 10 milionów złotych zostanie przeznaczone na powstanie Akceleratora Blockchain. Zyska na tym administracja państwowa, służba zdrowia i sektor naftowy.
- Reklama - bitcoinopole
- Reklama -