Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

NOWOŚCI: Bitcoiny z bankomatu poprzez InPay.pl

17 maja 2016 | 16:48

InPay S.A. uruchomił nową usługę, dzięki której będzie można zamienić Bitcoiny na złotówki i wypłacić je w jednym z 6200 bankomatów w całym kraju.

Na stronie https://inpay.pl/atm/ wystarczy podać swój numer telefonu, wpisać kwotę jaką chcemy wypłacić, a następnie przesłać wymaganą ilość kryptowaluty. Jak tylko transakcja zostanie potwierdzona, klient otrzymuje SMS z kodami, które pozwolą na odbiór gotówki bez użycia karty, czy instalacji aplikacji w telefonie. Wypłaty realizowane są przez system Halcash między innymi w bankomatach sieci Euronet.

Jak przeczytamy na stronie inpay.pl:

Limit wypłat z bankomatów na jeden nr telefonu wynosi 10 500 zł na dobę oraz 20 000 zł na miesiąc. Wypłata jednorazowa – do 2000 zł / wielokrotność 50 zł

Bez względu na kwotę wypłaty w kursie przewalutowania uwzględniona jest opłata 10 zł za wypłatę w bankomacie i prowizja ~2%.

Czy to dużo? Prowizja oczywiście jest wyższa niż na giełdach, dodatkowa opłata wiąże się z kosztami, które musi ponieść InPay, jednak dla wielu może być to idealne rozwiązanie. Rozwiązanie firmy InPay jest nie tylko banalnie proste, ale również wyjątkowo szybkie. InPay korzysta z największych polskich giełd, dzięki czemu kurs wymiany może być atrakcyjny.

kursinpay

InPay S.A. poza wypłatami Bitcoinów z bankomatów, oferuje także szereg innych usług takich jak umożliwienie akceptacji Bitcoinów w fizycznych placówkach, oraz w sklepach internetowych, doładowania telefonów w Orange i T-Mobile, zakup Bitcoinów, oraz sprzedaż poprzez polecenie przelewu:

Opłać swoje rachunki, zapłać za czynsz, prąd. Rób zakupy w sieci z zachowaniem swojej prywatności. Zapłać za zakupy na Alle­gro wybierając kanał PayU
i zwykły przelew. Zrób zakupy na Alie­xpresswybierając kanał Przelewy24 i zwykły przelew.

Przelewy wysyłane są z Pekao SA, zatem konta prowadzone w tym banku zostaną zasilone w pierwszej kolejności. Aktualny limit transakcji to 10.000 zł. Przy dokonywaniu płatności przez PayU, DotPay lub Przelewy24 zawsze wybieraj płatność zwykłym przelewem, aby pobrać potrzebne informacje.

Dokładamy starań, aby przelewy docierały do odbiorców niezwłocznie. Jednak ze względu na czynniki niezależne od nas, czas oczekiwania na przelew może wydłużyć się to 48 godzin.

Aktualnie obsługiwane są wyłącznie konta bankowe w Polsce denominowane w PLN.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut