Strona główna Informacje Tygodnia

Informacje Tygodnia

Goldman Sachs wkracza na rynek BTC. Podsumowanie tygodnia #361

0
Bank Goldman Sachs pracuje nad kryptowalutowym produktem inwestycyjnym dla najzamożniejszych klientów, którzy posiadają min. 25 mln USD
usa

Nowy Jork będzie miał covidowe paszporty oparte na blockchainie. Podsumowanie tygodnia #360

0
Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo ogłosił, że na rynku pojawią się paszporty szczepień na COVID-19. Będą oparte na technologii blockchain.

Covidowe paszporty powstaną na bazie technologii blockchain? Podsumowanie tygodnia #359

0
Jak co tydzień podsumowujemy dla was to, co działo się w świecie nowych technologii i kryptowalut. Covidowe paszporty będą oparte na...

Amerykańscy kongresmeni chcą jaśniejszego prawa dot. kryptowalut. Podsumowanie tygodnia #358

0
Kongresmeni z USA wprowadzili do obiegu legislacyjnego „Ustawę o wyeliminowaniu barier dla innowacji”. Chcą lepszych regulacji blockchaina.

Pierwsza chińska firma inwestuje w BTC. Podsumowanie Tygodnia #357

0
Choć na wykresie BTC trwa trend boczny, na poziomie fundamentów dzieje się - ponownie! - wiele niezwykle ważnych rzeczy. Przed wami kolejna...
ethereum

Przełom w rozwoju Ethereum? Podsumowanie Tygodnia #356

0
Podobno jeszcze w marcu zostanie uruchomione Optimism, które pomoże w obniżeniu opłat w sieci Ethereum i poprawiające skalowalność sieci.
Legia Warszawa

Legia Warszawa z własnym tokenem. Podsumowanie tygodnia #355

0
Co tym razem wydarzyło się na rynku kryptowalut i nowych technologii. Legia Warszawa będzie miała swój token! To jednak czubek góry lodowej, jeśli chodzi o newsy.

Najwięksi inwestują w Bitcoina. Podsumowanie tygodnia #354

0
Yahoo w swoim nowym artykule podaje zaskakujące wieści. Cointerpoint Global bada, czy Bitcoin byłby odpowiednią opcją dla jej inwestorów.

Tesla zainwestowała w BTC. Podsumowanie tygodnia #353

0
Tesla kupiła BTC o wartości 1,5 mld dolarów. Wiele wskazuje, że to początek nowego trendu - duże firmy najpewniej zaczną kupować kryptowaluty.

Programista Ethereum przed ławą przysięgłych. Podsumowanie tygodnia #352

0
Powraca temat Virgila Griffitha. To programista i członek Fundacji Ethereum, oskarżony przez władze USA o współpracę z rządem Korei Płn.

NAJNOWSZE WPISY