Witamy po wakacjach!

Na środowej konferencji Apple zostały zaprezentowane nowe iPhone?y 6S i iPady Pro. My mamy dla was pierwszą aplikację którą można zainstalować na nowych urządzeniach (i starszych też ;)).

Mamy przyjemność zaprezentować pierwszą taką aplikację w języku polskim. Podobnie jak w przypadku znanej aplikacji ZeroBlock znajdziecie tam listę wszystkich najnowszych informacji, jednak te pobierane są nie tylko z anglojęzycznych serwisów, ale także tych w języku polskim. Aplikacja wyświetli wam informacje z naszego serwisu, a także moje teksty z Money.pl, oraz wiadomości z Bitcoin.pl, Coinformacje.pl, Satoshi.pl i Bitkoinmama.com.

bitcoinapp_ustawienia

Mało? Aplikacja daje także możliwość sprawdzenia aktualnej ceny na popularnych giełdach (dostępne giełdy: bitbay.net, bitmarket.pl, bitcurex.com, bitstamp.net, btc-e.com, okcoin.com, bitfinex.com), ma wbudowany kalkulator dzięki któremu można przeliczyć wartość w PLN, EUR i USD na BTC, jest także możliwość ustawienia powiadomień w przypadku zmiany kursu.

infoBTC działa na każdym iPhone od 3GS w górę, na iPadach, oraz iPod Touch od 3 generacji w górę.

Aplikacja została napisana przez Bartosza Olszanowskiego, któremu bardzo dziękuję! Sam od początku doradzałem mu od strony merytorycznej. Osobiście nie posiadam iPhone?a i wolę raczej smartfony z Androidem, ale na chwilę obecną nie planujemy podobnej aplikacji pod Androida? chyba że któryś z naszych czytelników zajmuje się programowaniem pod ten system i chciałby nam pomóc ; )

Aplikację można pobrać wchodząc pod adres: http://bitcoi.net/infoBTC albo skanując kod QR:

infobtc-qr

Poprzedni artykułPodsumowanie Tygodnia #108-109
Następny artykułPodsumowanie Tygodnia #110-111
Założyciel serwisu, redaktor naczelny. Serwis ‘Bitcoinet’ założył w czasie studiów na University of Wolverhampton w Anglii. Posiada wykształcenie artystyczne w zakresie reklamy wizualnej i produkcji wideo. Właściciel firmy BitSky Multimedia, zawodowo zajmuje się marketingiem i produkcją wideo. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Członek założycielski Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Walutami cyfrowymi i technologią blockchain interesuje się od 2012 roku.

12 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj