Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Portfel KeepKey kupisz w Polsce dzięki Bitcoinomat

Keep Pay to bezpieczny portfel bitcoin, chroniący środki przed atakami hakerskimi. Partnerstwo z Bitcoinomatem otworzyło nowe możliwości dla polskich użytkowników. KeepKey oferuje elegancki design, transparentny interfejs oraz szybkie odzyskiwanie środków przy użyciu dwunastowyrazowej frazy. Można go nabyć w Polsce za 530 zł.

11 sierpnia 2016 | 14:48

Użytkownicy sieci bitcoin bardzo często nie przywiązują wagi do zabezpieczania swoich środków, a są one narażone na wiele różnego typu zagrożeń. Bezieczny portfel bitcoin, taki jak Keep Pay może być ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na zabezpieczenie środków przed wirusami wykradającymi monety, albo przed atakami hackerskimi. Przechowywanie środków na bezpiecznym portfelu pozwala także uniknąć usług powierników, takich jak giełdy i internetowe portfele.Portfel Bitcoin KeepPay

Kilka dni temu jedna z największych giełd bitcoin ? Bifinex ? stała się celem ataku hakerskiego. W jego wyniku skradziono środki o łącznej wartości ponad 60 milionów dolarów.  Giełda postanowiła rozłożyć stratę pomiędzy wszystkich użytkowników. Bitcoinomat, jedyna w Polsce firma stawiająca bankomaty bitcoin, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom polskich użytkowników. Bitocoinomat poinformował, że jest pierwszym oficjalnym polskim partnerem firmy KeepKey –  jednego z najlepiej zabezpieczonych sprzętowych portfeli bitcoin. W komunikacie prasowym przeczytamy:

KeepKey to podłączane za pomocą USB urządzenie, które przechowuje i zabezpiecza cyfrowe waluty. Każda transakcja jest podpisywana wewnątrz urządzenia, a dzięki dużemu wyświetlaczowi użytkownik ma możliwość podejrzenia podpisywanej transakcji i zweryfikowania, czy informacja na urządzeniu pokrywa się z danymi na komputerze. Co ważne, klucze prywatne nie są nigdy ujawniane. Oprogramowanie będące integralną częścią KeepKey przejmuje za zgodą użytkownika kontrolę nad tworzeniem kluczy prywatnych, ich przechowywaniem czy zatwierdzaniem transakcji. W razie potrzeby dwunastowyrazowa fraza pozwoli natychmiast odzyskać środki, nawet jeśli urządzenie zostanie zagubione lub ukradzione. Siłą KeepKey jest bezpieczeństwo, lecz także eleganckie wzornictwo i przejrzysty interfejs wykluczający jakąkolwiek pomyłkę podczas podpisywania transakcji.

Oficjalne partnerstwo obu firm stworzyło nowe możliwości dla użytkowników. Teraz można kupić bezpieczne portfele bitcoin w Polsce od ręki, w cenie 530zł. Czy to dużo? Konkurencyjne portfele Ledger i Trezor wyceniane są na ?70 i $100 plus koszta przesyłki – więc ceny są bardzo zbliżone, ale KeepKey w przeciwieństwie do pozostałych portfeli można zamówić w naszym kraju na stronie http://bitcoinomat.pl w zakładce KeepKey, oraz w niedawno otwartym anglojęzycznym sklepie z gadżetami dla fanów kryptowalut pod adresem http://bitcoinshopper.net.

Zdjęcia: materiały prasowe bitcoinomat.pl

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut