Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

18.03.17: ?itgoszcz #1 – Bitcoin & Blockchain meetup

Filip Pawczyński (PSB) i Jakub Rusinowski (Coinformacje) wystąpią na pierwszym otwartym spotkaniu z cyklu ?itgoszcz, na które Was zapraszamy!

15 marca 2017 | 09:02

Filip Pawczyński (PSB) i Jakub Rusinowski (Coinformacje) wystąpią na pierwszym otwartym spotkaniu z cyklu ?itgoszcz, na które Was zapraszamy!

Kiedy? 18.03.2017 Sobota
Gdzie? ul.Tamka 2, Bydgoszcz

Żyjemy w czasach w których nowoczesne technologie determinują jakość życia. Ciągły rozwój jest nieunikniony, jednak w morzu informacji ciężko jest wybrać te najbardziej wartościowe i zgłębić je na własną rękę. Bitcoin oraz Blockchain pojawiły się niespełna 7 lat temu i wciąż są rozwijane jednak już teraz niemal pewnym jest, że zostaną z nami na dobre. Tak samo jak internet po prostu pojawił się i z czasem został zaimplementowany do praktycznie każdej dziedziny życia i nikt się nie podjął decyzji czy internet będzie używany czy nie.

Z Blockchainem będzie tak samo jednak jest na tym polu jeszcze dużo do zrobienia.
Bitgoszcz powstała z chęci dzielenia się wartościowymi informacjami, przedstawianiem rokujących projektów, kształcenia oraz prezentowania obiecujących okazji inwestycyjnych. Na każdej z cyklicznych edycji będziemy gościli osoby ze świata walut kryptograficznych, startupów, prawa oraz inwestorów. W pięknej scenerii w samym centrum miasta będzie można dzielić się informacjami, kontaktami oraz porozmawiać o przyszłości.

Na pierwszym spotkaniu wystąpią:

Filip Pawczyński – Postępy prac nad walutami kryptograficznymi z Ministerstwem Cyfryzacji, stosunek rządu do technologii blockchain.

Jakub Rusinowski – Czym tak naprawdę jest Bitcoin i dlaczego technologia blockchain zmieni nasze życie codzienne.

Ilość miejsc jest ograniczona,
DARMOWĄ wejściówkę można odebrać tutaj:
https://www.eventbrite.com/e/bitgoszcz-1-tickets-31942462766
Po spotkaniu w kawiarni „Strefa” w luźnieszej atmosferze przy piwie, winie lub herbatce, będzie okazja do rozmów i rozważań na temat kryptowalut… i nie tylko.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut