Blockchain

Bułgaria ma większą rezerwę w BTC niż w złocie? Podsumowanie tygodnia #273

1
W wyniku rozbicia szajki cyberprzestępczej dwa lata temu i skonfiskowania BTC, Bułgaria ma dziś większą rezerwę w kryptowalutach niż w złocie.

Jak odzyskać środki od Bitmarket.pl? Podsumowanie tygodnia #271

1
Poprzedni tydzień stał w Polsce pod znakiem upadku giełdy Bitmarket.pl. Jak odzyskać swoje środki?

Europejski Bank Centralny chce regulacji kryptowalut? Podsumowanie tygodnia #270

1
Na rynkach nie dzieje się wiele (inwestorzy postanowili wyjechać chyba na wakacje). My tymczasem prezentujemy się na newsach związanych z kryptowalutami.

Grafen i Blockchain? TecraCoin doceniany na świecie

0
TecraCoin zyskuje coraz większą popularność. I to poza granicami Polski. Członkowie projekt właśnie wrócili z zagranicznego tour, w czasie którego promowali swoją technologię. Okazuje...

Jak wykorzystać potencjał blockchaina Ethereum?

1
Firmy mają trudność z odpowiednim dostosowaniem technologii blockchain i użyciem jej w swojej branży, tak aby dawała maksymalne korzyści.

Digital Revolution – e-tożsamość

0
Dziś powracamy do naszego cyklu opowiadającego o tym, jak technologia zmienia naszą rzeczywistość. Teraz zajmiemy się tematem e-tożsamości.

Czy rządy państwowe wprowadzą kryptowaluty? Czyli rok 2019 pod znakiem Blockchain

0
Wyspy Marshalla wprowadziły kryptowalutę jako oficjalny państwowy środek płatniczy, a prace nad wdrożeniem technologii sieci rozproszonej zintensyfikował m.in. Facebook

Raport PIIT: „Blockchain w Polsce. Możliwości i zastosowania”

0
Raport opisuje istniejące wdrożenia biznesowe tej technologii w Polsce i został stworzony nie przez teoretyków, ale praktyków blockchain.

Pięć trendów, które zdominują rozwój blockchain w 2019 roku

0
Wzrost prac badawczo-rozwojowych w nowych branżach i zainteresowanie dużych firm technologią blockchain to trendy które w 2019 będą miały duży wpływ

Powstał pierwszy w Polsce sąd polubowny dla technologii blockchain

3
W środę IGBiNT potwierdziło - działanie pierwszego ADRu dla użytkowników Blockchain w postaci sądu polubownego jest pewne!

NAJNOWSZE WPISY